استفاده شما از فروشگاه الكترونيكي نی نی سلامت و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه الكترونيكي نی نی سلامت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

خدمات و محتويات این سايت براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است. هر گونه استفاده از محتويات سايت فروشگاه الكترونيكي نی نی سلامت فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین ذيربط امکان پذیر می باشد. كاربران متعهد هستند که در دسترسی به سايت فروشگاه الكترونيكي نی نی سلامت مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

فروشگاه الكترونيكي نی نی سلامت هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سايت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از حوزه مدیریت این سايت می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

تمام ابزاری که در فروشگاه الكترونيكي نی نی سلامت با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه الكترونيكي نی نی سلامت  یا نماینده رسمی آن ، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در فروشگاه الكترونيكي نی نی سلامت درج نموده است.

مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه الكترونيكي نی نی سلامت درج شده و اين فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سياست هاي خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هر يك از طرفين حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

 

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی  ، ضمن تشکر از انتخاب شما ، خواهشمند است به موارد زیر دقت بفرمائید.

1-     تحویل کالا به اداره پست یا تیپاکس در هر روز قبل از ساعت 10 صبح انجام خواهد شد در صورتیکه سفارش قبل از ساعت 10 انجام شود در همان روز تحویل به پست یا تیپاکس انجام خواهد شد در غیر اینصورت تحویل کالا در روز کاری بعدی صورت خواهد گرفت. قابل توجه است که هزینه ارسال ، برای شهرستان ها بر اساس وزن سفارش و برای تهران بر اساس منطقه محاسبه می شود. (در روزهای تعطیل رسمی تحویل کالا انجام نمی شود.)

2-     پس از دریافت سفارش شما کارشناسان سایت نی نی سلامت با شما تماس خواهند گرفت و زمان تحویل را با شما هماهنگ خواهند کرد.

3-     مدت زمان تحویل محموله های پست سفارشی بین سه تا پنج روز کاری ( روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد) و برای پست پیشتاز نیز بین یک تا سه کاری ( روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد) پس از تحویل به پست است و 24 ساعت از تاریخ واریز وجه و صدور فاکتور می باشد.

4-     مکان تحویل کالا آدرسی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت شرکت درج مینمائید و شرکت آدرس درج شده شما جهت تحویل را بر روی مرسوله های پستی درج خواهد نمود و تغییر آدرس پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نیست.

5-     ساعت تحویل محموله ها بسته به زمان حضور پستچی در محل شما خواهد بود . متاسفانه سایت نی نی سلامت هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار آدرس محل تحویل درج نماید.

         شرایط برگشت کالا

        طبق قانون سازمان بهداشت برای کالاهای بهداشتی مرجوعی پس از استفاده مجاز نیست و مصرف کنندگان فروشگاه نی نی سلامت تنها در موارد زیر می توانند کالای خود را تا 7 روز عودت دهند:

در صورتیکه کالا سفارش داده شده در سایت با کالای ارسال شده مغایرت داشت، مشتری موظف است حداکثر تا 7 روز کاری مشکل را با شماره 02126325584 واحد پشتیبانی فروش فروشگاه در میان بگذارد و با هماهنگی واحد پشتیبانی ، کالا را عودت دهد. توجه داشته باشید تنها کالایی قابل عودت است که دارای پلمپ باشد ( مصرف نشده باشد ).

1 دیدگاه در “قوانین و مقررات

  1. رونیکا ریاحی فرد گفت:

    سلام .لطفا سفارش ۲۰۱۶۷و ۲۷۱۶۸را باهم ارسال کنید توسط یک پیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *