نماد اعتماد الکترونیکی

 
صفحه اصلیپوشک بچهپریما پمپرز ترکیهپوشک پریما ترک 2 قلو سایز 6 (38 عددی) prima

پوشک پریما ترک 2 قلو سایز 6 (38 عددی) prima

- 38 عددی
- 15+ کیلوگرم
قیمت اولیه برای متغیر: 1,340,000 ﷼
اصلاح کننده قیمت متغیر:
قیمت فروش : 1,340,000 ﷼
توضیحات تکمیلی

برند پمپرز Pampers Prima  خصوصا پریما پمپرز ترک در میان برندهای پوشک با سابقه ای طولانی و کیفیتی منحصر به فرد به عنوان برند معروف در ایران و جهان جهان شناخته شده است و به خاطر همین کیفیت و جذب عالی و همچنین قیمت مناسبی که دارد دارای فروش بالایی است.
پوشک پریما پمپرز ترکیه با قدرت جذب بالایی که دارد مانع عبور رطوبت و به عبارتی پس دادگی پوشک می شود و با طراحی متاسبی که برای بدن کودک داشته فعالیت و خواب آسوده ای را برای کودک به ارمغان می آورد.
پوشک های پمپرز ترک دارای لوسیون آلوءه ورا بوده که این لوسیون عنصری شناخته شده برای لطافت پوست خصوصا پوست کودک بشمار می رود و همین مهم باعث شده این پوشک ها ضد حساسیت بوده و مانع از بروز قرمزی و خارش بر روی پوست نوزاد و بچه شود.
پریما ترک دارای دو لایه محافظتی درونی بوده که موجب پایداری   و خواب آسوده 12 ساعته برای کودک می شود. ترکیبات پوشک پمپرز ترک از مواد اولیه طبیعی و بهداشتی بوده و کش جانبی قابل انعطاف و قابل تنظیم و همچنین چسب مستحکم و نرم باعث شده این پوشک پوشکی کاملی به حساب بیاید و راحتی را برای کودک تمام کند.

از ویژگی های متمایز کننده پوشک پریما ترکیه بطور خلاصه عبارت است از:

از ویژگی های پوشک پمپرز ترکیه عبارت است از:

قدرت جذب بالا
دارای 2 لایه محافظ جهت خشک ماندن لایه خارجی پوشک
12 ساعت خواب راحت شبانه
ساخته شده از پنبه طبیعی
دارای لوسیون آلوورا
دارای کش تنظیم بر روی چسب
کاملا متناسب با آناتومی بدن کودک
دارای لایه تنفسی در قسمت بیرونی پوشک

ساخت کشور : ترکیه

کلمات کلیدی: نی نی سلامت، خرید اینترنتی سیسمونی نوزاد، پوشک پمپرز، شیشه شیر اونت، پوره میوه هیپ، اسباب بازی، شیر خشک، پوشک پریما پمپرز، پوشک پریما پمپرز لهستانی، پوشک بچه پریما پمپرز، قیمت پوشک پریما پمپرز، فروش پوشک پریما پمپرز، خرید اینترنتی پوشک پریما پمپرز، انواع پوشک پریما پمپرز، پوشک پریما ضد حساسیت، پوشک پریما پمپرز ضد حساسیت