نماد اعتماد الکترونیکی

 
صفحه اصلیپوشک بچهپوشک جان به به پوشک بچه جان به به سایز 4+ canbebe

پوشک بچه جان به به سایز 4+ canbebe

تعداد در بسته : 42
وزن: 9 تا 16 کیلوگرم
طراحی ارگونومیک متناسب با بدن کودک
دارای کش برروی کمر و چسب های پوشک
انعطاف پذیری بالا
ضد حساسیت
قیمت پایه: 730,000 ﷼
قیمت اولیه برای متغیر: 730,000 ﷼
اصلاح کننده قیمت متغیر:
قیمت فروش : 650,000 ﷼
قیمت فروش بدون مالیات: 650,000 ﷼
تخفیف: - 80,000 ﷼
تولید کننده:جان به به canbebe
توضیحات تکمیلی خصوصیات پوشک پوشک بچه جان به به  سایز canbebe +4

پوشک جان به به از جمله پوشک های معروف ترکیه است که از جذب بسیار بالایی برخوردار بوده و ضد حساسیت می باشد.
در طراحی پوشک جان به به از نوارهای چسبنده در قسمت کمر قرار داده شده است که مناسب با اناتومی بدن کودک بوده و قابل تنظیم می باشد.ترکیبات پوشک جان به به ترک نیز از مواد اولیه بهداشتی و سالم می باشد که مانع از بروز حساسیت در پوست کودک می شود.
پوشک کم به به محصول کشور ترکیه یکی از برندهای معروف و دارای گواهینامه و لایسنس ایزو می باشد.
پوشک جان ب ب ترک خاصیت ضدحساسیتی دارد و بخاطر لایه کتان از قدرت جذب بسیار بالایی برخوردار است و همچنین انعطاف پذیری بالایی دارد و از پوشک های پرطرفدار در ایران و جهان می باشد که نام تجاری جان به به canbebe در بیش از 110 کشور وجود دارد و بازار مصرفی گسترده دارد.

خصوصیات پوشک جان به به ترک:
  • تکنولوژی جدید Comfort Dry با قابلیت جذب بسیار بالا از نشت و ایجاد سوختگی و قرمز شدن بدن کودک جلوگیری می کند .
  • با ساختار جدید جهت جلوگیری از برآمده شدن پوشک
  • طراحی ارگونومیک متناسب با بدن کودک
  • دارای کش برروی کمر و چسب های پوشک

ساخت کشور: ترکیه


چند نکته درمورد انواع پوشکها که بهتر است به آن توجه شود:
خیس ماندن پوشک چه در پوشک های قدیمی و چه در پوشک های با قدرت جذب بالای جدید عامل مهمی در رخداد عوارض پوستی به خصوص درماتیت ناشی از پوشک است و والدین باید عادت کنند که هر ۲ تا ۳ ساعت پوشک بچه را تعویض کنند، به خصوص در طول شب باید یک بار کودک را تعویض کنند. خیس ماندن کودک در طول شب نیز عامل مهمی در رخداد التهاب و سوختگی پوست است.
علائم التهابات و بیماری های پوستی ناحیه پوشک متفاوت است ولی در تمام آنها قرمزی پوست و گاهی پوسته ریزی وجود دارد. گاهی ضایعات خارش دار است و شیرخوار ناآرام می شود. به عنوان نمونه زمانی که شیرخوار به جنس پوشش پوشک حساسیت و آلرژی دارد، در تمام نواحی در تماس با پوست دچار التهاب و قرمزی پوست همراه با تورم و خارش شدید می شود که باعث ناآرامی کودک می شود ولی گاهی قرمزی و پوسته ریزی بدون هیچ گونه خارشی وجود دارد. در صورت بروز حساسیت بهتر است از مارک دیگری استفاده کنید.کلمات کلیدی: نی نی سلامت، خرید اینترنتی سیسمونی نوزاد، پوشک پمپرز، شیشه شیر اونت، پوره میوه هیپ، اسباب بازی، شیر خشک، پوشک جان ب ب، پوشک جان به به، پوشک جان ب ب خوبه؟، پوشک جان بی بی، پوشک جان ب ب قیمت، پوشک بچه جان ب ب، پوشک جان ب ب سایز 3، پوشک جان ب ب سایز 4، پوشک جان ب ب یا پریما، پوشک جان ب ب یا پمپرز، پوشک جان ب ب چطوره، پوشک جان اصل، خرید اینترنتی پوشک جان به به، پوشک بچه جان به به سایز 4، پوشک بچه جان بی بی، پوشک کم به به