نماد اعتماد الکترونیکی

 
صفحه اصلیپوشک بچهبیبی لینوپوشک کامل بچه سایز 5 اکونومی Babylino بیبی لینو سنسیتیو

پوشک کامل بچه سایز 5 اکونومی Babylino بیبی لینو سنسیتیو

برای کودک با وزن 11 تا 25 کیلوگرم
تعداد در بسته: 44 عدد
ضد حساسیت
جنس 100٪
بسیار جاذب
داشتن لایه تنفسی
فوق العاده نازک و نرم
حاوی عصاره بابونه ارگانیک
دارای لایه دوم جهت پخش و جذب ادرار
پروانه نمایش بهداشت :۹۵۸۱۷۳۷۱۴۳۲۵۸۴۴۲
قیمت اولیه برای متغیر: 820,000 ﷼
اصلاح کننده قیمت متغیر:
قیمت فروش : 820,000 ﷼
تولید کننده:بیبی لینو Babylino
توضیحات تکمیلی

خصوصیات پوشک کامل بچه سایز 5 Babylino بیبی لینو سنسیتیو

پوشک بیبی لینو جز پوشک های سنسیتیو یا ضد حساسیت معروف در جهان است و دارای گواهینامه استاندارد از انجمن پوست اروپا و یونان که مورد تایید و بررسی لابراتور آلمانی و فرانسوی بوده می باشد.

دلیل سنسیتیو بودن پوشک بی بی لینو ترکیب 100 درصدی کتان در پوشک و دارا بودن عصاره بابونه است که طبق گفته شرکت بیبی لینو این پوشک تنها پوشک حاوی عصاره بابونه در جهان می باشد.
عصاره بابونه در طب سنتی به عنوان عصاره ای ضد حساسیت و میکروب کش شناخته شده است.
از ویژگی های دیگر پوشک بی بی لینو ضد حساسیت داشتن لایه تنفسی بوده که عمل تنفس پوست کودک براحتی انجام شده ومانع از سوختگی پای نوزاد می شود.
پوشک بیبی لینو  بدلیل دارابودن پودرهای جاذب از جذب بسیار بالایی در میان رقبای خود برخوردار بوده و وجود لایه ADL مانع تجمع ادرار در یک قسمت پوشک می شود که این مزیت نگرانی مادران را از این بابت برطرف کرده است. زیرا مادران عزیز براحتی می توانند شب را به صبح برسانند بدون اینکه نگران سوختگی پای نوزاد خود بخاطر ادرارهای مکرر باشند.
همچنین کش لطیف و نرم در پوشک بیبی لینو  سنسیتیو که متناسب با اناتومی بدن کودک می باشد ناراحتی و التهابی در پای کودک ایجاد نمی کند.
پوشک بی بی لینو به شکل ارگونومیک طراحی شده است و راحتی و آسایش را در راه رفتن و فعالیت کودک برای او به ارمغان می آورد. همچنین لایه دوم در پوشک های بیبی لینو مانع بیرون زدگی ادرار و مدفوع از پوشک می شود.

ویژگی های پوشک کودک بیبی لینو سنسیتیو :


-دارای گواهینامه استاندارد از انجمن پوست اروپا و یونان 
-بسیار جاذب
-فوق العاده نازک و نرم
-بدون  لاتکس
-تحت نظارت و بازرسی های استاندارد انجمن پوست 
-نوار فوق العاده ارتجاعی 
-طراحی شاد و کودکانه با رنگهای غیر نیتروژنی و غیر مضر
-حاوی  عصاره بابونه 
-دارای لایه دوم جهت پخش و جذب ادرار 

محصول کشور: یونان

کلمات کلیدی محصول:  نی نی سلامت، خرید اینترنتی سیسمونی نوزاد، پوشک پمپرز، شیشه شیر اونت، پوره میوه هیپ، اسباب بازی، شیر خشک، پوشک بیبی لینو, بی بی لینو ضدحساسیت, بی بی لینو سنسیتیو, پوشک بی بی لینو, پوشک شورتی بیبی لینو, پوشک بیبی گو, پوشک بچه بیبی لینو , پوشک بی بی لیدو, پوشک بچه بی بی لینو, بیبی لینو قیمت, بی بی لینو پوشک، پوشک بیبی لینو خوبه؟، بیبی لینو شورتی، پوشک بیبی لینو ساخت کجاست