نماد اعتماد الکترونیکی

صفحه اصلیمقالات

سیر تا پیاز پوشک پمپرز

بازدید: 10657

برند پمپرز Pampers Prima  خصوصا پریما پمپرز ترک در میان برندهای پوشک با سابقه ای طولانی و کیفیتی منحصر به فرد به عنوان برند معروف در ایران و جهان جهان شناخته شده است و به خاطر همین کیفیت و جذب عالی و همچنین قیمت مناسبی که دارد دارای فروش بالایی است.

در این مقاله سعی داریم تا به بررسی پمپرز ترک، پمپرز آلمانی و پمپرز لهستانی، همچنین به ترکیبات و ویژگی های آنان بپردازیم

هرآنچه باید در مورد تامپون بدانید

بازدید: 2252

تامپون وسیله‌ایست با کاربردی همانند نوار بهداشتی که در در ایام عادت ماهانه توسط خانم‌ها استفاده می‌شود. تامپون بر خلاف نوار بهداشتی که بیرون از فرج قرار می‌گیرد، در داخل مهبل فرو می‌رود و با جذب خون مانع بیرون آمدن آن از بدن می‌شود. جنس آن معمولاً از پنبه است و با استفاده از یک فروکننده در داخل مهبل قرار داده می‌شود. در انتهای آن نخی وجود دارد که برای بیرون کشیدن آن استفاده می‌شود. تامپون انگشتی گونه‌ای تامپون است که بدون فروکننده فروخته می‌شود و با دست در محل خود قرار می‌گیرد.
تامپون با فروکننده و نخ انتهای آن در سال ۱۹۲۹ اختراع و در سال ۱۹۳۱ توسط دکتر ارل هاس (به انگلیسی: Earle Haas)ثبت شد. تامپون‌هایی بر اساس طرح دکتر ارل هاس ساخته شدند در سال ۱۹۳۶ مورد استفاده قرار گرفتند.

چگونه به سوالات کودکان پاسخ بدهیم؟

بازدید: 989دنياي کودکان پر از سوالات مختلف است و گهگاه سوالات عجيب و غريبشان والدين را دچار سردرگمي عجيبي مي‌کند.عده‌اي معتقدند فرزنداني که زياد سوال مي‌پرسند کمي غيرعادي هستند و کودکان ساکت را به داشتن يک کودک کنجکاو ترجيح مي‌دهند اما نه سوال پرسيدن کودکان موضوعي غيرعادي است و نه جواب دادن به آن کاري دشوار.

کودکان مانند يک لوح سپيد هستند که هيچ چيزي روي آن نوشته نشده و اين لوح سپيد تمامي اطلاعات خود را از محيط اطراف خود چه از طريق خانواده و چه جامعه دريافت مي‌کند. زماني که بچه‌ها اطلاعات را جمع‌آوري کردند به‌تدريج شروع به پرسيدن سوال از والدينشان مي‌کنند. هر چقدر کودک نسبت به محيط اطراف خود دقت بيشتري داشته باشد به همان اندازه سوالات بيشتري از خانواده خود مي‌پرسد.

سوالات کودکان ومعانی پنهان این سوالات

بازدید: 199گفتگو با کودکان هنری خاص است که اصول و مفاهیم ویژه خودرا دارد.کودکان وقتی با کسی ارتباط برقرار میکنند،عمدتا آنچه را که واقعا در نظر دارند، بیان نمی کنند.پیامهای کودکان غالبا جنبه رمزی دارد که برای درک این پیامها بایستی این جنبه رمز را درک کرد و کشف رمز انجام داد.

نکات مراقبتی در بدو تولد نوزاد

بازدید: 713

 
سلامت نوزاد تازه رسیده بیش از هر چیز دیگری ذهن پدر و مادر کم تجربه را به خود مشغول می‌کند. در این میان هر آشنایی می‌خواهد آنها را راهنمایی کند و این مساله اضطراب والدین را بیشتر خواهد کرد. اگر والدین جوان بدانند در هر موقعیتی اقدام درست چیست و چه باید کرد مسلما دل نگرانی‌های آنها در مورد نوزاد نو‌رسیده بسیار کمتر خواهد بود.
شما بايد بدانید اوایل پس از زایمان بر شما و نوزادتان چگونه خواهد گذشت و نوزادتان در زمان بعد از تولد چه مراقبت هایی لازم دارد
شما باید هم از او مراقبت کنید و هم نیرو و قوای از دست رفته تان را به دست آورید.
اگر بخواهیم خلاصه وار مروری بر نکات کنیم باید بگوییم؛
تستهای سلامت و خستگی مادر را جدی بگیرید،حواستان به رنگ و روی  کوچولویتان باشد،بعد از هر بار شیر دادن باید آروغ نوزاد را بگیرید،اولین ویزیت پزشک بعد از افتادن بند ناف

تماس با ما

26325584 021

22321775 021

6390221 0921

درباره ما

فروشگاه نی نی سلامت با داشتن نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن و نیز  تخصص در  عرضه مستقیم محصولات  سیسمونی و پوشاک نوزاد و کودک و بهداشتی خانواده، تعدادی از بهترین برند های موفق موجود در ایران را با قیمت بسیار مناسب از طریق سایت در  اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار می دهد .
با تشکر مهدیار عزیزی مدیریت فروشگاه نی نی سلامت