نماد اعتماد الکترونیکی

صفحه اصلیلوازم شیردهی و غذای کودکشیرخشکشیرخشک معمولی نیدو 400 گرمی nido

شیرخشک معمولی نیدو 400 گرمی nido

پرچرب
منبع غنی کلسیم
قابل استفاده برای تمام
دارای ویتامین های A و D وآهن، تقویت کننده استخوان و دندان و مفید برای رشد ذهنی
وزن: 400 گرم
محصولی از نستله
قیمت اولیه برای متغیر: 350,000 ﷼
اصلاح کننده قیمت متغیر:
قیمت فروش : 350,000 ﷼
تولید کننده:نیدو nido
توضیحات تکمیلی

«نیدو»،(Nido) عرضه کننده ی دامنه ی وسیعی از فراورده های شیری و شیر خشک می باشد که محصولاتش بر اساس نیازهای تغذیه ای کودکان در سنین مختلف، تولید می گردد. مادر ها به «نیدو» اعتماد دارند و کودکان هم عاشق آن هستند. «نیدو» در هفتاد سال گذشته با تمرکز بر احتیاجات زیر بنایی تغذیه ای رشد کودک، به مادران سراسر دنیا برای مراقبت و تغذیه ی فرزندانشان کمک کرده است.

محصولات شیر خشک «نیدو» با ویتامین های A وD که به آن افزوده شده است، جایگاه ویژه ای دارد. این محصول منبع غنی کلسیم است و به کودکان، در رشد و داشتن استخوان ها و دندان های سالم کمک می کند.

شیر خشک ترکیب پودری‌ شکل از شیر است که برای نوزادان و کودکانی که به هر دلیلی نمی‌توانند از شیر مادر تغذیه کنند، مورداستفاده قرار می‌گیرد.

در سال ۱۸۶۶ یک داروساز سوئیسی آلمانی تبار به نام هنری نستله با استفاده از ترکیبات مختلف شیر گاو ،آرد و شکر غذای جایگزینی را برای نوزادانی که از شیر مادر محروم بودند، فراهم کرد. او تولید این محصول جدید را با نام «لاکتوز فارینا نستله» در سال ۱۸۶۶ شروع کرد.

در گروه غذای کودکان، شیر خشک  نوزاد با ارزشی بالغ بر ۵۰ درصد بزرگترین سهم بازار را دارا است. به دنبال آن، غذاهای نمکی ۲۵ درصد، غذاهای شیرین ۱۲ درصد و دیگر محصولات ۱۳ درصد از ارزش این بازار را به خود اختصاص داده اند. در کشور های توسعه یافته، غذای کودک جایگاه مهمی دارد به طوریکه انواع مختلفی از محصولات با عنوان شیر خشک نوزاد و غذای کودک، برای سنین مختلف وجود دارد. به طور کلی این نوع غذاها حاوی یک منبع پروتئینی مانند پروتئین شیر، پروتئین هیدرولیز شده شیر و پروتئین سویا (اخیرا در بازار امریکا و در اروپا) هستند. بعلاوه در قوانین اتحادیه اروپا، پروتئین سویا فقط در برخی شرایط ممکن است در فرمولاسیون استفاده شود، به طوریکه این فرمولها بایستی حاوی حداقل مقدار متیونین P0F 1P قابل دسترسی معادل مقدار آن در پروتئین مبنا و همچنین یک مقدار حداقل از فرم ال کارنیتین P1F 2P 1/8 ) باشند. لاکتوز، نشاسته، مالتودکسترین و ساکارز μmoles/100kJ) به عنوان منبع انرژی استفاده می شوند. به طور کلی منبع اسید چرب روغن های گیاهی مانند آفتابگردان، کلزا، پالم، نارگیل، ذرت و اخیرا چربی های حیوانی است. در اروپا ترکیبات دیگری نیز ممکن است به شیر خشک نوزاد وشیر خشک تکمیلی آن P2F 3P افزوده شوند. این در صورتی است که پایداری این ترکیبات برای استفاده های خاص بر مبنای داده های علمی پذیرفته شده، محرز شده باشد.

طرز تهییه:
1. دست هایتان را بشویید و تمام ظروف را استریل کنید.
2. آب را بجوشانید و اجازه دهید بمدت 30 دقیقه ولرم شود. مقدار مورد نیاز آب (به راهنمای تغذیه) را در ظرف استریل شده آماده کنید.
3. با استفاده از قاشق، مقدار موردنیاز شیر خشک را اضافه کنید.(حدودا هر 150 میلی لیتر، 5 قاشق)
4. پودر را به آن اضافه کنید. اضافه کردن بیش از حد یا کمتر می تواند مضر باشد. شیشه را  بمدت 10 ثانیه خوب تکان دهید.
5. با استفاده از مچ دستتان میزان گرم بودن شیر را چک کنید بیش از اندازه داغ نباشد. سپس می توانید شیر را به نوزاد خود بخورانید.


توجه: محصولاتی که عسل دارند، تا یک سالگی نباید عسل را جز تغذیه کودک قرارداد. ممنوعیت عسل برای این قبیل از کودکان به دلیل وجود سک بوتولیسم غیر پاستوریزه است که کشنده است اما سرلاک های بسته بندی شده که حاوی عسل است، این مساله را شامل نمی شوند، زیرا زیرا طی مراحل آماده سازی عمدا از بین خواهد رفت. به همین دلیل می توانید سرلاک های حاوی عسل برا کودکان زیر یک سال نیز استفاده کرد.
بعد از باز کردن درب قوطی به مدت 1 ماه قابل استفاده می باشد‏.‏
در جای خشک و خنک نگهداری شود‏.‏کلمات کلیدی : 

نی نی سلامت، خرید اینترنتی سیسمونی نوزاد، پوشک پمپرز، شیشه شیر اونت، پوره میوه هیپ، اسباب بازی، شیر خشک، شيرخشك نيدو براي كودكان, شیر خشک نیدو، شیر خشک نیدو برای چاقی بزرگسالان، شیر خشک نیدو برای چاقی صورت، شیر خشک نیدو بدنسازی، شیر خشک نیدو برای بزرگسالان، شیر خشک نیدو برای نوزادان، شیر خشک نیدو برای نوزاد، شیر خشک نیدو نستله، شیر خشک نیدو چیست

تماس با ما

26325584 021

22321775 021

6390221 0921

درباره ما

فروشگاه نی نی سلامت با داشتن نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن و نیز  تخصص در  عرضه مستقیم محصولات  سیسمونی و پوشاک نوزاد و کودک و بهداشتی خانواده، تعدادی از بهترین برند های موفق موجود در ایران را با قیمت بسیار مناسب از طریق سایت در  اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار می دهد .
با تشکر مهدیار عزیزی مدیریت فروشگاه نی نی سلامت