نماد اعتماد الکترونیکی

نیوآ NIVEA

index
نیوا ( به آلمانی :Nivea ) یک نام تجاری برای محصولات آرایشی و بهداشتی صورت و بدن است که متعلق به شرکت آلمانی بایرسدورف است که در حوزه آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌کند. این شرکت در ۲۸ مارس ۱۸۸۲ توسط داروسازی به‌نام کارل پاول بایرسدورف تأسیس شد.
نیوآ در زبانی آلمانی به معنای برف است و اولین محصولات خود را که محصولات مراقبتی از پوست برای عموم بود را در سال 1911 در هامبورگ وارد بازار کرد. قبل از ورود محصولات مراقبت پوستی نیوا به بازار، تنها قشر ثروتمند آن زمان از محصولات مراقبت پوستی استفاده می کردند که کالایی بسیار لوکس محسوب می شد.
شرکت نیوآ بعد از 20 سال تحقیق و بررسی اولین کرم براساس روغن و آب را وارد بازار کرد که نسبت به نمونه با ترکیب چربی حیوانی و گیاهی ماندگاری بیشتری داشت.
محصولات مراقبت پوستی نیوآ همزمان با تولد سینما، رشد تبلیغات و … به بازار عرضه شد که در نتیجه آن مخاطبان بسیاری برای محصولات آرایشی و بهداشتی وجود داشت.

تماس با ما

26325584 021

22321775 021

6390221 0921

درباره ما

فروشگاه نی نی سلامت با داشتن نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن و نیز  تخصص در  عرضه مستقیم محصولات  سیسمونی و پوشاک نوزاد و کودک و بهداشتی خانواده، تعدادی از بهترین برند های موفق موجود در ایران را با قیمت بسیار مناسب از طریق سایت در  اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار می دهد .
با تشکر مهدیار عزیزی مدیریت فروشگاه نی نی سلامت