نماد اعتماد الکترونیکی

 

اوی بیبی evy baby

logo

برند اوی بیبی که محصولات مراقبت کودک در شرکت اویاپ تحت این نام تجاری عرضه می‌شوند، در سال ۲۰۰۴ به مجموعه برندهای شرکت اویاپ اضافه شد. پوشک بچه اوی بیبی که از آن تاریخ تا کنون در شرکت اویاپ تولید می‌شود، از لحاظ کمی و کیفی همواره مسیر پیشرفت و توسعه را طی کرده است.

پوشک اوی بیبی با ساختار نازک و آناتومیک خود، به بهترین شکل ممکن با بدن کودک سازگاری می‌ یابد.

قدرت جذب بالای پوشک اوی بیبی و لایه جذب‌کننده‌ی ویژه موجود در این پوشک باعث می‌شود پوست کودکتان همیشه خشک باقی بماند.

ظرفیت جذب بالای پوشک اوی بیبی باعث می‌شود مدت زمان تعویض پوشک نسبت به نمونه‌های مشابه بالاتر رود و از لحاظ اقتصادی صرفه‌ی بیشتری برای خانواده‌ی کودک دارد.

سطح داخلی پوشک اوی بیبی با کرم ویژه‌ای که فرمول آن توسط متخصصان برند ARKO – از مطرح‌ترین برندهای کرم – توسعه یافته پوشانده شده است. این کرم مراقبتی که پوست لطیف کودک بدان نیاز دارد را تأمین کرده و باعث می‌شود در تماس با سطح پوشک دچار حساسیت نشود. رایحه‌ی دلپذیر و طبیعی این کرم، لذت استفاده از پوشک اوی بیبی را برای مادر و کودک دوچندان می‌کند.

پوشک اوی بیبی با داشتن ساختار آناتومیک کاملا پیشرفته و ویژه، به راحتی در پای کودک شما می‌نشیند و با داشتن ظرفیت جذب بالا به هیچ عنوان حس خیسی ایجاد نمیکند. پوشک اوی بیبی، با بافت مناسب و خاصیت جذب‌کنندگی قوی به سرعت مایع درون پوشک را به سطح زیری کشانده و با داشتن لایه‌ها و محافظ‌های خشک کن ازهر نوع نشت و نفوذ مایع به بیرون جلوگیری میکند.

پوشک اوی بیبی، به مدت بسیار طولانی حداکثر راحتی و خشکی را برای پوست کودک شما به همراه دارد و به علت داشتن سطح بسیار نرم و پنبه‌ای، دائما خشک بوده و بوی نامطبوع ندارد. به این ترتیب در زمان استفاده و یا تعویض پوشک، کودک شما می‌تواند بدون هیچگونه بوی نامطبوع، به راحتی نفس بکشد.