نماد اعتماد الکترونیکی

اسلیپی sleepy

sleepylogo2
کودک و پوست لطیفش تحمل شست و شوهای مداوم را پس از هربار تعویض پوشک را ندارد هم چنین باقی گذاشتن آلودگی بر روی پوست حساس وی نیز غیر ممکن است، چاره این مسئله می تواند دستمال مرطوب کودک اسلیپی باشد که در یک بسته نود تایی عرضه می گردد.
علاوه بر تعویض پوشک و قنداق، قرار گرفتن کودک در برابر آلودگی های دنیای ما بزرگترها بخصوص در خارج از منزل می تواند برای والدین نگران کننده باشد.استفاده از دستمال مرطوب علاوه بر اینکه باعث می شود پوست کودک سالم تر بماند در مصرف آب نیز صرفه جویی می کند و پوست بدن کودک را نرم و مرطوب نگاه می دارد.
برند معتبر و با سابقه اسلیپی با تمام توان خود و رسیدن به فرمولی دقیق و کارآمد توانسته دستمال مرطوبی را در اختیار شما قرار بدهد که از هر لحاظ نمره کیفی خوبی را از شما دریافت می دارد.
دستمال مرطوب کودک اسلیپی دارای بسته بندی ساده و دردار است که سهولت استفاده شما را در پی دارد و از خشک شدن دستمال ها پس از هربار استفاده جلوگیری می کند، هم چنین با رطوبت کافی و عطری بسیار خوش می تواند همیشه در منزل و به خصوص در سفرها همراه شما و کودک دلبندتان باشد.

تماس با ما

26325584 021

22321775 021

6390221 0921

درباره ما

فروشگاه نی نی سلامت با داشتن نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن و نیز  تخصص در  عرضه مستقیم محصولات  سیسمونی و پوشاک نوزاد و کودک و بهداشتی خانواده، تعدادی از بهترین برند های موفق موجود در ایران را با قیمت بسیار مناسب از طریق سایت در  اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار می دهد .
با تشکر مهدیار عزیزی مدیریت فروشگاه نی نی سلامت